III edycja towarzystkiego turnieju "Chomentów CUP"

W niedziele 26 lipca drużyna WUKS Ruda Wielka wzięła udział w turnieju "Chomentów Cup", jak co roku organizowanego przez drużynę Hubertusa Chomentów. Oprócz gospodarza turnieju, w zmaganiach wzieli również udział drużyny Gryfii Mirów oraz Krępianki Rzeczniów.

Mimo świetnej gry, musimy zadowolić się 4 miejscem. Nie straciliśmy bramki i niestety żadnej też nie zdobyliśmy. W pierwszym meczu, z gospodarzami turnieju, gra naszej drużyny była wyraźnie lepsza, niestety dwie połowy po 20 minut nie wystarczyły aby udokumentować przewagi bramką. W serii rzutów karnych lepsi byli gospodarze. Mecz o 3 miejsce miał podobny scenariusz. Po dwóch bezbramkowych połowach, więcej zimnej krwi posiadała drużyna z Rzeczniowa.

1. KS Chomentów
2. Gryfia Mirów
3. Krępianka Rzeczniów
4. WUKS Ruda Wielka