Sparing: Oronka Orońsko 1 : 1 WUKS Ruda Wielka

S P A R I N G

Młodzi zawodnicy Oronki Orońsko byli kolejnymi przeciwnikami z którymi, w ramach sparingu, zmierzyła się drużyna z Rudy Wielkiej. Po 90 minutach gry zdołaliśmy zaledwie zremisować z drużyną z sąsiedniej gminy 1:1 (1:0). Bramkę na wagę remisu strzelił Maciej Jankowski, a świetnym podaniem obsłużył go wracający do składu Dawid Maciejewski. Wynik mógłby być inny gdyby w drugiej połowie do pustej bramki trafił wspomniany wcześniej Dawid. Dobre okazje mieli również Sebastian Sławiński, Przemysław Rogala oraz Marcin Ordowicz.

Ligowe szaleństwo rozpoczynamy 22 marca starciem u siebie z Liderem Kowala. W międzyczasie zaplanowane są jeszcze dwa sparingi. Rywali poznamy jeszcze w tym tygodniu.

Oficjalnie informujemy, że na boisku w Rudzie swoje mecze będzie rozgrywał zespół LZS Zalesice w związku z powyższym godziny spotkań naszej drużyny mogą różnić się od obligatoryjnie ustalonych terminów o czym będziemy na bieżąco informować.