WUKS Ruda Wielka 3 - 0 Wisła Chotcza

Za nami czwarta kolejka o mistrzostwo klasy B. Tak samo jak we wcześniejszych spotkaniach WUKS Ruda Wielka odprawił Wisłę Chotcza z kwitkiem. Wynik 3:0 nie do końca odzwierciedla tego co działo się na boisku. W świetnej formie znajdował się bramkarz naszych rywali, który raz po raz ratował swój zespół przed utratą gola. Wszystkich swoich szans nie wykorzystywali również nasi podopieczni co jednak nie umniejsza okazałości wygranej. Strzelanie rozpoczął Piotr Masiarz, który po niezwykle dokładnym dośrodkowaniu naszego skrzydłowego zapakował piłkę do bramki rywala. W pierwszej połowie swoje trafienie zaliczył również Paweł Rogala, który najlepiej ze wszystkich odnalazł się w polu karnym rywala i strzałem pod poprzeczkę pokonał bramkarza gości. Druga odsłona meczu przynosiła kolejne sytuacje jednak wynik pozostawał bez zmian. Dopiero w 86 minucie mogliśmy cieszyć się z trzeciej bramki. Po udanym dryblingu w polu podcięty został Daniel Sekulski. Sędzia nie miał najmniejszych wątpliwości i palcem wskazał na punkt oddalony 11 metrów od bramki. Do piłki podszedł Paweł Rogala, który po raz kolejny nie dał najmniejszych szans golkiperowi gości. Do końca wynik nie uległ zmianie.

Z dorobkiem 12 pkt nadal zajmujemy drugie miejsce w tabeli. Za tydzień mecz z drugą drużyną Prochu i szansa na objęcie fotelu lidera.

WUKS Ruda Wielka - Wisła Chotcza 3:0 (2:0)