Energia II Kozienice 2 : 0 WUKS Ruda Wielka

Niestety trzecia porażka w sezonie stała się faktem.

Przegraliśmy 2:0 z drugą drużyną Energii Kozienice. Porażka tym bardziej bolesna, że od początku meczu graliśmy w przewadze jednego zawodnika po dwóch żółtych i w konsekwencji czerwonej kartce dla piłkarza gospodarzy. Nasi podopieczni stworzyli tylko jedną groźną sytuację pod bramką Energii. Mimo gry w osłabieniu to drużyna z Kozienic stwarzała sytuację i ze swobodą rozgrywała piłkę. Straszenie rywala strzałami z dystansu nie robiło żadnego wrażenia na naszych przeciwnikach, którzy bez skrupułów wykorzystali rzut wolny oraz karny, który ostatecznie przyćmił nadzieje na korzystny rezultat. Frustracja w grze, mnóstwo strat oraz liczne potyczki słowne złożyły się na niekorzystny wynik. Był to jeden z gorszych meczów w sezonie. Dzięki remisowi Wisły Solec z Zajezierzem nadal okupujemy czwartą pozycję w tabeli. Za tydzień sparingowy mecz z KS Jastrząb, a za dwa u siebie gramy z LZS Zalesice.

Energia II Kozienice 2 - 0 WUKS Ruda Wielka