WUKS Ruda Wielka 2 - 0 LZS Zalesice

LZS Zalesice nie zdołali podtrzymać swej zwycięskiej passy.

Po bramkach Macieja Sali oraz Piotra Masiarza zainkasowaliśmy trzy punkty. Zwycięstwo nie przyszło łatwo. Przewagi w meczu nie potrafiliśmy udokumentować bramkami, dlatego po pierwszej połowie nie zobaczyliśmy goli. Pierwsze poważane zagrożenie pod bramką gości stworzył Damian Adamiec, niestety jego strzał został sparowany na rzut rożny. Kolejną szansę na otwarcie wyniku miał Paweł Rogala, niestety rzut karny oraz dobitka nie znalazły miejsca w bramce naszych rywali. Dopiero druga połowa przyniosła bramki. Pierwszą z nich zdobył Maciej Sala, który najlepiej odnalazł się w polu karnym i pozornie prostym strzałem głową pokonał bramkarza gości. Przy drugiej bramce błyskiem geniuszu popisał się Piotr Masiarz, który idealnie uderzył piłkę z za pola karnego mieszcząc ją pod poprzeczką.

Po 16u meczach umacniamy się na 4 pozycji gromadząc 31 pkt.

WUKS Ruda Wielka 2 - 0 LZS Zalesice
1 x Maciej Sala