Wisła Chotcza 0 - 1 WUKS Ruda Wielka

Zgodnie z przewidywaniami, mecz 17 kolejki Klasy B z Wisłą Chotcza nie należał do najłatwiejszych.

Po skompletowaniu dwunastu zawodników, kwestia pozytywnego wyniku pozostawała pod dużym znakiem zapytania.

Pierwsza połowa nie przyniosła bramek. W drugiej plac gry, z powodu kontuzji, musiał opuścić Radosław Bredłowski za którego wszedł Junior. Luke w obronie pozostawioną po Radku świetnie uzupełnił cofnięty do obrony Paweł Rogala. Wejście Juniora wniosło dużo świeżości w naszej grze ofensywnej i to po faulu na Juniorze sędzia w 60 minucie bez wahania pokazał na jedenasty metr. Do piłki podszedł Marcin Ordowicz, który niczym prawdziwy rutyniarz nie dał najmniejszych szans bramkarzowi gospodarzy. Po rzucie karnym dwoma groźnymi strzałami postraszył przeciwników Maciej Sala, który najpierw z rzutu rożnego minimalnie chybił uderzając głową a później intuicyjnym strzałem z podbitej piłki postraszył golkipera Chotczy.

Do końca meczu wynik nie uległ zmianie.

Wisła Chotcza 0 - 1 WUKS Ruda Wielka
Marcin Ordowicz (karny)