WUKS Ruda Wielka 2 : 1 Proch II Pionki

Piękne widowisko w niedzielne południe zgotowali nam nasi gracze.

Po jesiennej porażce w Pionkach apetyt na dobry wynik z dotychczasowym liderem Klasy B, był podwójny zwłaszcza, że na wyjeździe daliśmy sobie wbić aż osiem bramek.

Nasi gracze nie zawiedli i zagrali jeden z lepszych meczy w sezonie. Pierwsze uderzenie zadali jednak gracze z Pionek. W pierwszej połowie pięknym strzałem popisał się zawodnik Prochu nie dając szans naszemu bramkarzowi. Kolejne bramki wpadały już dla nas. Perfekcyjnym strzałem z za pola karnego dał o sobie znać Przemek Rogala, który tym trafieniem ustrzelił już trzecią bramkę w sezonie. Gola na wagę zwycięstwa pięknym lobem przypieczętował Maciej Jankowski. Nie można zapomnieć o dwóch obitych poprzeczkach przez Proch, na które odpowiedzieliśmy dwoma strzałami w słupki. Ostatnie minuty meczu to mądra gra naszych zawodników i kontrola wyniku.

Za tydzień daleki wyjazd do Zajezierza, gdzie zmierzymy się z lokalnym WKSem.

WUKS Ruda Wielka 2 : 1Proch PionkiII
Przemysław Rogala 21', Maciej Jankowski 75' - Dawid Głuszek 12'