WKS Zajezierze 0 - 2 WUKS Ruda Wielka

Czwarte zwycięstwo z rzędu stało się faktem!

Po bramkach Maćka Sali oraz Daniela Sekulskiego wywozimy niezwykle ważne trzy punkty z Zajezierza. Drużyna gospodarzy podeszła do meczu wyraźnie zmotywowana, jednak to ekipa z Rudy była tego dnia skuteczniejsza pod polem karnym.

Maciej Sala otworzył wynik meczu. Po świetnym podaniu od Piotra Masiarza, Maciek bez najmniejszych kompleksów przelobował wychodzącego bramkarza gospodarzy. Nie można było odmówić drużynie Zajezierza waleczności, jednak to my w drugiej połowie strzelamy drugą bramkę, która uspokaja grę i praktycznie ustala wynik spotkania. Po rzucie rożnym najlepiej w polu karnym ustawił się Daniel Sekulski i to on mógł cieszyć się ze swojego trzeciego trafienia w sezonie. Szans na strzelenie bramek było sporo, najlepsze mieli Maciej Jankowski, Piotr Ordowicz oraz Sławomir Jankowski. Pierwszy z nich wychodząc sam na sam z bramkarzem trafił w poprzeczkę, natomiast Piotrek nie wykorzystał świetnego podania Arkadiusza Tomczyka i przeniósł piłkę nad bramką. Ledwo kilka sekund po wejściu na boisko Sławek Jankowski minimalnie chybił po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Coraz pewniejszy punkt naszej drużyny znajduje się między słupkami. Jurek znów zachował czyste konto i kilkakrotnie ratował nasz zespół przed utratą bramki.

Drużyna Zajezierza co prawda pod koniec meczu umieściła piłkę w siatce, jednak arbiter dopatrzył się faulu na naszym bramkarzu. Insynuacje gospodarzy co do tego, że sędzia wypaczył wynik spotkania nie odnajdują uzasadnienia w rzeczywistości bo to my byliśmy stroną przeważającą, która przypieczętowała przewagę dwoma trafieniami.

WKS Zajezierze 0 - 2 WUKS Ruda Wielka
1 x Maciej Sala
1 x Daniel Sekulski

A już w najbliższą niedziele podejmujemy u siebie nowego Lidera Klasy B Zwoleniankę II Zwoleń. Gorąco zapraszamy.