WUKS Ruda Wielka 1 - 3 Królewscy Jedlnia

Po 26 rozegranych meczach od pierwszej do ostatniej minuty, kończymy rozgrywki na czwartej pozycji gromadząc 56 pkt w lidze, notując 17 zwycięstw, 5 remisów i tylko 4 porażki, strzelając 77 bramek przy 23 straconych. W ostatnim meczu sezonu ulegliśmy drużynie Królewskich Jedlnia 1:3. Mimo porażki - piłkarzom, trenerowi i wszystkim osobom związanym z klubem należą się szczere gratulacje, za świetną rundę wiosenną oraz emocje, które towarzyszyły nam z każdym spotkaniem. "Debiutancki" sezon naszego klubu zaliczamy do udanych i głodni dalszych zwycięstw, czekamy na sezon 2015/2016.

Mecz z drużyną Królewskich rozpoczęliśmy bez Piotra Masiarza w pomocy oraz Michała Tomczyka na bramce. Mimo gry w osłabieniu to my pierwsi wyszliśmy na prowadzenie, kiedy to Maciej Sala wykorzystał błędy obrony gości i otworzył wynik spotkania. Niestety kolejne bramki strzelali nasi rywale. Na 1:1 wyrównał stoper drużyny gości, a kolejne dwa trafienia z drugiej połowy przypieczętowały zwycięstwo drużyny Królewskich. Po raz kolejny zagraliśmy ostro i bezpardonowo, niestety tym razem twarda gra nie zagwarantowała zwycięstwa.