WUKS Ruda Wielka 7 - 0 Hubal Chlewsika

Hubalczycy zdemolowani przez WUKS Ruda Wielka.

Wynikiem aż 7:0 dla Rudy zakończył się mecz 22 kolejki klasy B. Pierwsza bramka dla WUKSU padła już kilka minut po pierwszym gwizdku. Wyraźne błędy obrony gości bez najmniejszych kompleksów wykorzystał Maciej Jankowski. Drugie trafienie ponownie zaliczył najmłodszy z rodziny Jankowskich dobijając głową piłkę, która chwilę wcześniej uderzyła w poprzeczkę. Trzecią i czwartą bramkę ustrzelił Maciej Sala, który najpierw wykorzystałsytuacje sam na sam z bramkarzem. a później pewnie wykończył akcję całej drużyny oddając precyzyjny strzał po dalszym słupku. Piąta i ostatnia bramka w pierwszej połowie padła łupem Marcina Ordowicza.
Druga odsłona meczu nie zaczęła się po myśli drużyny z Rudy Wielkiej. Chwilę po jej rozpoczęciu murawę musiał opuścić Albert Tomczyk. Faulował on wychodzącego na czystą pozycje zawodnika z Chlewisk, za co został obdarowany czerwoną kartką. Mimo gry w osłabieniu Hubalczycy nie pokonali naszego bramkarza, za to Rudzianie zdołali dołożyć jeszcze dwa trafienia.
Pierwszego hat-tricka w sezonie skompletował Maciej Jankowski. Po kontrze naszego zespołu uderzył on z ostrego kąta i zmieścił piłkę między słupkiem a bramkarzem. Ostatnie trafienie w meczu zapisał na swoje konto Sylwester Tomczyk. Przy tej bramce niefrasobliwą interwencją popisał się bramkarz gości, wypuszczając futbolówkę z rąk.

Po wspaniałej serii siedmiu zwycięstw z rzędu, do miejsca premiowanego awansem tracimy już tylko 3 pkt. Za tydzień jedziemy do Rzeczniowa, będzie to nasz ostatni mecz wyjazdowy. Na finiszu rozgrywek gościmy u siebie Wisłę Solec, Postęp Łaziska oraz Królewskich Jedlnia.